Техніка
Головне:
Техніка

Навантажувач Weidemann 2070 LP оптимізує витрати, - «Еліт Флора»

Навантажувач Weidemann 2070 LP

У господарстві «Еліт Флора» придбали навантажувач Weidemann 2070 LP. Його використовують для польових робіт, прибирання території та перевезення рослин. Разом з тим відзначають високу маневровість, багатофункціональність і потужність машини.

Про це розповів заступник директора ТОВ «Еліт Флора» Андрій Королік, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Господарство вирощує дерева та кущі різного віку й розміру, зокрема, декоративні сорти рослин. П’ять років тому почали переходити на потужну малогабаритну техніку. Так, придбали й навантажувач Weidemann 2070 LP.

«Особливістю нашого виробництва є потреба в компактних, маневрових і  в той самий час потужних машинах. Саме таким є Weidemann 2070 LP. До того він ще й багатофункціональний», – зазначає директор господарства.

Машину застосовують як для польових робіт, так і для доставки рослин із полів на завантажувальний майданчик.

«Ми повністю задоволені роботою й не шкодуємо про витрачені гроші. Ця машина багато працює в полі, де умови роботи найтяжчі. Велика кількість процесів суттєво пришвидшились, що дало змогу оптимізувати виробничі витрати. Без цієї робочої конячки ми вже не уявляємо нашу роботу», — розповідає Андрій Королік.

Навантажувач працює з трьома насадками: вилами, ковшем і активною щіткою для підмітання території. Тож він ще й очищає від бруду та залишків ґрунту майданчики, доріжки й бруківку. Крім того, навантажувач Weidemann 2070 LP застосовують під час проведення земляних і будівельних робіт.

Раніше повідомлялося, чому Weidemann T4512 незамінний для роботи на молочних фермах.

Журнали