Техніка
Головне:
Техніка

LOZOVA MACHINERY пропонує надточні причіпні обприскувачі SPRAYMARC-3000

Обприскувач SPRAYMARC-3000 від LOZOVA MACHINERY

Обприскувачі SPRAYMARC-3000 поєднують у собі якісну обробку, продуктивність і універсальність. Завдяки широкому набору опцій, SPRAYMARC максимально адаптовані для індивідуальних потреб українських господарств і місцевих умов землеробства.

Про це повідомляє прес-служба LOZOVA MACHINERY.

«Швидкий, маневрений і легкий агрегат з алюмінієвими штангами шириною 24 м і об’ємом бака 3000 л, просто ефективний у роботі та простий у експлуатації. SPRAYMARC ідеально копіює рельєф поля та забезпечує стабільне положення штанги з точно витриманою відстанню до поверхні», – зазначають у публікації.

Разом з тим полегшена алюмінієва штанга забезпечує відмінну стабілізацію машини, як з повним, так і з порожнім баком, особливо при роботі на нерівних полях і ухилах. Крім того, штанга стійка до впливу агресивних розчинів і до іржі.

Плавне регулювання осей дозволяє обробляти міжряддя від 1,5 до 2,2 м. І навіть високі посіви не є перешкодою для SPRAYMARC, який має дорожній просвіт в 700 мм і широкий діапазон регулювання рівня штанги.

«Інноваційна антипомпажна конструкція бака значно спрощує його очищення і сприяє швидкому перемішування вмісту. Бак також обладнаний зливними піддонами, насосом високої продуктивності і системою фільтрації великої місткості», – додають у повідомленні.

Також SPRAYMARC оснащений системою автоматичного управління для обприскувачів з GPS-навігатором (Bravo, італійської компанії ARAG). Вона забезпечує рівномірність, необхідне дозування і концентрацію розпилювання речовин.

Нагадаємо, неправильна робота обприскувача спричиняє втрати до $ 30/га. Раніше повідомлялося, ротаційна борона Динар тепер легша та продуктивніша.

Журнали