Техніка
Головне:
Техніка

Як підвищити продуктивність насоса обприскувача

Під час вибору обприскувача необхідно правильно розрахувати продуктивність насоса. Особливо це важливо тоді, коли потрібно проводити операцію з великими нормами виливу.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Під час розрахунку продуктивності насоса, крім сумарної продуктивності всіх форсунок, варто додати 5% на перемішування, а також 10-20% втрат через тертя та спрацювання насоса», – зазначають у статті.

Незалежно від типу насоса гідравлічні магістралі від нього до штанги мають створювати мінімальний опір потоку рідини. Це потрібно для досягнення максимальної продуктивності системи за мінімальних витрат енергії. Розмір магістральних трубопроводів має бути однаковим як на вході, так і на виході з насоса.

«Також важливо встановлювати манометр із клапаном на виході з насоса, щоб можна було вимірювати тиск відсікання. Зведення до мінімуму кількості колін і фітингів дає змогу не втрачати тиск і забезпечує максимальну продуктивність», – додають у публікації.

Нагадаємо, насос обприскувача варто обирати із запасом продуктивності в 10-20%. Раніше повідомлялося, як правильно обирати насос для обприскувача.

Журнали