Техніка

Комбайни John Deere серії X нагородили на CES у категорії «Робототехніка»

Комбайни John Deere серії X нагородили на CES у категорії «Робототехніка»

Компанія John Deere отримала нагороду в категорії «Робототехніка» на нагородженні на  CES Innovation Awards 2021 року. John Deere вже другий рік поспіль отримує премію за інновації цієї однієї з найбільших у світі виставок споживчої електроніки.

Про це повідомляє пресслужба John Deere.

Комбайни серії X, оснащені камерами ActiveVision, можуть бачити всередині зернового резервуару комбайна, контролювати стан зібраного зерна. Серія X поєднує в собі штучний інтелект, комп’ютерний зір, внутрішньопольовий зв’язок між машинами та вбудовані датчики для підключення та можливості самокерування.

Комбайни серії X можуть контролювати себе та дозволяти фермерам та технічним спеціалістам дистанційно управляти проблемами, мінімізуючи час простою.

X9 1100 – найбільший комбайн серії John Deere X та допомагає фермерам збирати урожай швидше, не ризикуючи втратити зерно або якість. Порівняно з попередніми моделями, X9 1100 може збирати на 70% більше пшениці за годину.

Новий комбайн може автоматично налаштуватися на адаптацію до змінних умов, щоб працювати на пікових рівнях, допомагаючи фермерам у прийнятті рішень на даний момент.

Читайте також: John Deere придбав розробника програми управління фермами