Техніка

John Deere презентував новий зернозбиральний комбайн для малих і середніх фермерів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
John Deere презентував новий зернозбиральний комбайн для малих і середніх фермерів

Компанія John Deere онлайн представила новий комбайн серії S400. Його вже успішно випробували на збиранні сої та кукурудзи в Бразилії. Машина проста в експлуатації, мінімізує втрати при збиранні, дає краще очищення.

Новий комбайн має на 25% вищу продуктивність, на 50% вищу якість зерна та на 75% менші втрати. Це рузультат нової технології обмолоту Rotor TriStream з децентралізованим ротором і трьома секціями. Раніше ця технологія використовувалася тільки на комбайнах високої потужності.

Комбайн має двигун John Deere об’ємом 6,8 л. Машина сумісна з жатками 600R і 600F. Модель оснащена системами точного землеробства: AutoTrac, Harwest Doc, JDLink. Крім того, на комбайні встановлено ексклюзивна розробка John Deere — система Active Terrain Adjustment, яка зводить до мінімуму втрати зерна при підйомі або спуску зі схилу.

Новий комбайн John Deere S440 має зменшений радіус повороту, що дає економію часу на маневрах до 25%.

Завдяки відносно невеликій масі комбайна у поєднанні з опцією повного приводу,  знижується навантаження на ґрунт та його ущільнення, а також є можливість працювати на заболочених землях.

Читайте також: John Deere оновив малопотужні трактори

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями