Техніка

ІМК встановив на обприскувачі системи підрулювання Reichhardt

У компанії ІМК технічне оснащення підрозділів – на високому рівні. Впроваджено багато сучасних технологій і триває робота з вивчення та випробування нових рішень та ідей.

Про це розповів технічний директор компанії ІМК – Богдан Кривіцький, пише The Ukrainian Farmer.

«Торік було зроблено великий крок по заміні тракторів МТЗ – замість 180 старих машин придбали 60 тракторів New Holland потужністю 150-200 к. с. Це машини зі значно більшою продуктивністю, і їх виявилось більше ніж достатньо для заміни МТЗ. Уже перший сезон показав, що можна було купувати дещо меншу кількість нових тракторів. Але роботи для них вистачає, і вони навіть частково підстраховують 300-сильні машини у певних операціях», – розповідає директор компанії.

Посівна, за його словами, пройшла в компанії з деякими труднощами, пов’язаними із великою кількістю опадів. Але глобальних проблем із тракторами й сівалками не було. Захист загалом також пройшов без зауважень, хоча дощі нерідко заважали зайти в поле вчасно.

«Ситуацію вдалось виправити завдяки системам автопілотування й ведення машин по міжряддях, що значно підвищувало продуктивність обприскувачів. Ми встановили системи підрулювання Reichhardt, які орієнтуються на камери, що розпізнають рядки на стадії до змикання й на силіконові тензодатчики, що визначають положення рослин до коліс обприскувача», – додає Богдан Кривіцький.

Нагадаємо, компанія ІМК тестує безпілотні технології та роботизовані платформи.