Техніка

Horsch активно допомагає українцям

Horsch

Компанія Horsch надає гуманітарну допомогу Україні та біженцям, які приїжджають до Німеччини.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми дуже рано відреагували на війну в Україні, і в перший тиждень війни відправили два транспорти з гуманітарною допомогою на суму €230 000. У той же час група співробітників, їхні сім’ї та знайомі зібралися в компанії, щоб організувати та профінансувати транспорт третьої допомоги. Завдяки цьому було зібрано ще одну пожертву у розмірі близько €20 300, яку витратили на товари, автобусний транспорт для українських колег, а також на первинне обладнання та фінансову допомогу у Швандорфі. Усього було зібрано 28 піддонів для перевезення гуманітарної допомоги, включаючи одяг і ковдри, п’ять генераторів, продукти тривалого зберігання, предмети гігієни, ліки та бинти», – йдеться у релізі.

Крім того, у Швандорфі розмістили майже 60 людей з України, з них 27 дорослих, переважно жінки з дітьми. Також докладають всіх зусиль, щоб прийняти більше біженців і підтримати людей, які приймають сім’ї.

Надалі планують розмістити людей у своїх автономних квартирах. З цією метою нині займаються пошуком і наданням житлової площі, а також ремонтом. Також біженцям надають робочі місця.

Для подальшої підтримки створили робочу групу спільно з фондом HORSCH, яка супроводжуватиме людей під час офіційних візитів, допомагатиме з реєстрацією, пошуком житла тощо або доставкою необхідних речей. Протягом найближчих кількох тижнів українці візьмуть участь у курсах німецької мови. Для цього шукають вчителів.

Нагадаємо, AGCO зупиняє поставки до росії та Білорусі й допомагає українським сім’ям.