Техніка

GRANIT PARTS презентує засоби для механічної боротьби з бур’янами

Нова лінійка продуктів GRANIT ENDURANCE CARBIDE

Зважаючи на зростаючу потребу в екологічно чистих продуктах, компанія GRANIT PARTS додала до свого асортименту розпушувачі та борони для просапних і зернових культур.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Зокрема, пальчикові мотики німецького виробника K.U.L.T. можуть запропонувати відповідне рішення для механічної боротьби з бур’янами. Крім того, в новому асортименті Каталогу 1 «Обробіток ґрунту» можна знайти сівалку від GRANIT, придатну для машин відомого французького виробника посівної техніки Monosem. Також значно розширено асортимент сошників, підшипників і гумових пружин», – зазначають у статті.

Так, під заголовком «Різні виробники» клієнти можуть обрати потрібний продукт у відповідній главі тільки на основі потрібних розмірів. Це суттєво спрощує пошук деталей. Клієнт може одразу порівняти продукти різних виробників.

«Реальні торгові потужності компанії GRANIT PARTS розташовано в Німеччині: це склад площею 90 тис. м2, на якому підтримується наявність 230 тис. позицій запчастин. З цього складу відвантажують близько 30 тис. замовлень на добу. За потреби клієнт може замовити, оформити придбання й отримати запчастини за лічені дні – залежно від обраного варіанту доставки», – додають у статті.

Нагадаємо, компанія GRANIT PARTS презентувала нову лінійку зносостійких деталей.