Техніка
Головне:
Техніка

Дисковий лущильник Horsch Joker відзначається універсальністю, - агроном

Дисковий лущильник Horsch Joker RT відмінно працює із великою кількістю пожнивних решток та інтенсивно перемішує ґрунт. Агрегат вирізняється високою продуктивністю, надійністю та універсальністю.

Про це AgroTimes розповів головний агроном ПАФ «Білий Стік» Петро Черкас (Львівська обл.).

«Торік ми придбали дисковий лущильник Horsch Joker RT. Це досить універсальний агрегат. Він призначений для лущення стерні та перемішування пожнивних решток з ґрунтом. Також ми робимо ним закриття вологи та передпосівний обробіток, але основна його функція – це лущення стерні. Цей агрегат першим виходить у поле після збирання врожаю. Він ідеально витримує глибину. Ми працюємо від 5 см, але можна й більше за потреби», – зазначає агроном.

Агрегат стимулює проростання падалиці та гарно перемішує ґрунт завдяки відносно невеликим дискам (52 см), що швидко обертаються. Дискова борона також має гарну прохідність. Швидкість роботи лущильнику сягає 20 км/год.

«Як лущильник він ідеально працює. З ним дуже зручно здійснювати операції: не потрібно регулювання кута нахилу чи зсуву дисків, треба налаштувати тільки робочу глибину. Взагалі Horsch – це завжди висока якість. За перший рік користування ми не замінювали ніяких запчастин, не було жодних поломок», – додає Петро Черкас.

Нагадаємо, Horsch випустив нове покоління культиваторів Joker. Раніше повідомлялося, автономна сівалка Horsch Robo висіяла перші гектари кукурудзи.

Журнали