Техніка

Horsch випустив нове покоління культиваторів Joker

Німецька компанія Horsch запускає виробництво нового покоління стерньових культиваторів моделі Joker представлене серіями RT та СТ.

Про це повідомляє farm-connexion.com

Представлені напівнавісні моделі серії RT з шириною захвату 5 та 6 м не мають транспортної вісі, розташованої між дисками і катком на відміну від попередніх моделей серії такої ж ширини. Моделі серії будуть агрегатуватися до задньої транспортної осі трактора. Причина полягає у тому, що машина більшої ширини націлена на універсальність та модульність. Транспортна вісь оснащена системою підвіски SoftRide, що сприяє плавності та точності роботи в полі. Так, будь-який користувач зможе налаштувати агрегат у відповідності зі своїми потребами. Зокрема, є можливість встановлення ножів CrossBar та ножового валика перед дисками для вирівнювання поверхні після оранки.

Центральним елементом є Disc System. Оснащений стандартно зубчастими дисками діаметром 52 см, встановленими попарно на широких еластомерних опорах. 

Крім того, Joker 5 та 6 RT будуть оснащені бункером Minidrill ємністю 400 л з аналогічною розподільною здатністю, що і Pronto, та дванадцятьма дифузорами встановленими перед або за катком для посіву покривних культур.

Щодо оновлення серії СТ, то модель Joker 7 CT буде мати аналогічні параметри, як і попередні моделі. До таких параметрів входить оснащеність дисками діаметром 52 см, але робоча ширина буде на один метр ширше у порівнянні з найширшою моделлю. Joker 7 CT був розроблений не тільки для лущення стерні, а й для внесення гною або інших рідких добрив, наприклад, у агрегації з самохідним розкидачем або цистерною. Для цього машина може оснащуватися 28 водостоками з нержавіючої сталі, розташованими у передній частині шасі або між дисками на відстані 25 см один від одного для забезпечення однорідної суміші.

Читайте також:Сівалка Focus компанії HORSCH отримала низку оновлень

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!