Техніка

Для сільсьгоспроботів створюють систему сприйняття

Кафедра інженерії Орхуського університету та датська компанія-розробник Agrointelli спільно з міжнародною командою дослідників та компаній проектує, розробляє та навчає «активної системи штучного сприйняття» для роботів, що виходить далеко за межі сучасної технології комп’ютерного зору і яка дозволить роботам виконувати набагато складніші завдання в майбутньому.

Про це повідомляє Futurefarming.

Проект називається Open Deep Learning Toolkit for Robotics (OpenDR), і він має на меті розробити нову форму модульного, відкритого та невластивого «всебічного» інструментарію штучного інтелекту для основних робототехнічних функцій. Інструментарій забезпечить розширені можливості сприйняття та пізнання, які відповідають загальним вимогам застосування робототехніки у сферах охорони здоров’я, агропродовольчого та спритного виробництва.

Данці зосереджуються на розробці сучасних рішень для сільського господарства. Agrointelli вже добре відома своїм автономномною платформою Robotti, і в цьому контексті команда розробить і випробує інтелектуальну систему для механічного боротьби з бур’янами.

За допомогою бортової камери Robotti може розрізнити бур’яни та культури та механічно контролює їх розповсюдження. Це дозволить покращити стійкість виробничої системи з мінімальним впливом на врожай та врожайність.

Читайте також:Роботи допомагають збирати і транспортувати томати в японській теплиці

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!