Техніка

BEDNAR TERRALAND TN працює на всіх видах ґрунтів

BEDNAR TERRALAND TN працює на всіх видах ґрунтів
default

ПП «Аграрна компанія 2004» придбали глибокорозпушувач BEDNAR TERRALAND TN чотири роки тому. До вибору поставилися прискіпливо. Хотіли агрегат, який буде працювати якісно й за сучасними технологіями, економити ресурси, не перевантажуючи трактор.

Про це AgroTimes повідомили фахівці офіційного українського представництва компанії Titan Machinery Ukraine.

«Ми цінуємо час та гроші, тому порадам не дуже довіряли, а переконувалися особисто – відвідували завод BEDNAR, оглядали виробництво, обирали комплектацію. Взяли агрегат з бункером FERTI-CART, щоб вносити добрива у товщу ґрунту. Що можемо сказати після чотирьох років експлуатації? Все, що вказано у характеристиках та описі моделі – чиста правда. Сталь та конструкція рами відмінні. Жодних деформацій чи поломок немає. Перший рік до нас регулярно телефонували з компанії і запитували, що поліпшити, чи є нюанси в роботі, які не подобаються, щоб зробити агрегат ще кращим. Як показала практика, відмінне поєднання ціна/якість, надійність в роботі, відсутність простоїв, до сервісу Тайтен Машинері Україна жодних претензій не маємо. Ми вносимо добрива на глибину 20-25 сантиметрів, все працює чітко, норми внесення витримано. Найбільша поломка, яка сталася за весь час роботи – зрізний болт. Але це розхідний матеріал, заміна якого передбачена, особливо у важких умовах роботи. Якби у 2023 році постав вибір щодо придбання глибокорозпушувача, ми б так само прискіпливо розглядали різні пропозиції на ринку, але в кінцевому результаті все одно обрали б BEDNAR TERRALAND TN», – каже головний технолог підприємства Олег Білан.

Навісні глибокорозпушувачі TERRALAND TN – це агрегати, що виконують низькозатратний, швидкий і глибокий обробіток ґрунту на глибину до 65 см. Унікальна конструкція робочих стійок дає можливість агрегату працювати на всіх видах ґрунтів з мінімальним використанням потужності трактора. Агрегати доступні з робочою шириною 3 та 4 м, з п’ятьма, сімома або дев’ятьма стійками.

Виготовляються глибокорозпушувачі у версії M, яка дозволяє обробляти ґрунт на глибину до 55 см, або у версії D для максимальної глибини до 65 см. Доступні варіанти з гідравлічним захистом або зрізним болтом.

Ці агрегати є надзвичайно надійними завдяки високій прохідності рами, розташуванню окремих стійок, їх захисту та міцній конструкції основної рами, виготовленої з високоміцної сталі Alform. Долота легко підбираються для необхідної операції.

Виробник пропонує стійки Active-Mix для глибокого розпушування з активним перемішуванням ґрунту або стійки Zero-Mix з негативним кутом для аерації ґрунту без активного перемішування.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Titan Machinery придбала два нові дилерські центри.

default
default
default
default