Техніка
Головне:
Техніка

BEDNAR співпрацюватиме з італійським виробником ротаційних борін MORENI

директор з продажу BEDNAR Ян Беднар
з сім’єю Морені

Сімейна компанія BEDNAR прагне відповідати актуальним потребам клієнтів. Зокрема, наразі виробник вирішив підкорювати сегмент ротаційних борін у співпраці з італійською сімейною компанію MORENI.

Про це AgroTimes повідомила прес-служба компанії BEDNAR.

«Ротаційні борони відкривають шлях для нових ринків збуту. Комбінації сівалки з ротаційною бороною популярні, особливо серед середніх господарств на багатьох ринках, таких як Італія, Франція, Великобританія або Польща. Тому, щоб мати можливість продовжувати розвиток і відповідати попиту клієнтів у цьому сегменті, ми почали партнерську співпрацю виробництва ротаційних борін з італійською сімейною компанію MORENI», – зазначають у компанії.

Разом з тим зауважують, що в BEDNAR витратили багато часу на пошук відповідного партнера, який спеціалізується на виробництві високоякісних ротаційних борін. Утім, сімейна компанія MORENI прислухається до вимог своїх клієнтів і має більш, ніж столітній досвід виробництва сільськогосподарської техніки.

Ротаційна борона BEDNAR KATOR
з шириною захвату 6 м

«Ця стратегічна співпраця дозволить нашій торговельній мережі краще реагувати на потреби як поточних, так і потенційних клієнтів. Нові роторні борони BEDNAR KATOR будуть поступово представлені у рамках передсезонної кампанії 2022 року, з можливістю поставки обмеженої кількості агрегатів з шириною захвату 3 та 6 метрів на окремі ринки вже у цьому сезоні», – відзначає комерційний директор BEDNAR FMT Ян Беднар.

Нагадаємо, штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO має універсальний набір функцій. Раніше повідомлялося, BEDNAR скасовує традиційний День поля в цьому році.

Журнали