Техніка
Головне:
Техніка

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO має універсальний набір функцій

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO однаково добре підходить для декількох технологій обробітку ґрунту. Вона ефективно здійснює весняний передпосівний обробіток і добре працює по стерні. Також її можна використати для роботи на пасовищах.

Про це AgroTimes повідомила прес-служба компанії BEDNAR.

Потужна штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO має до 6 рядів робочих зубів товщиною 16 мм та довжиною 70 см. Модельний ряд STRIEGEL-PRO пропонує робочу ширину від до 6 до 12 м, для тракторів потужністю від 80  до 300+ к. с. 

Борона STRIEGEL-PRO знадобиться навесні, коли потрібно закрити вологу, прогріти ґрунт, провести аерацію та вирівняти поле. Варто зауважити, що машина першою вийде в поле завдяки оптимальній прохідності робочих органів. Також вона проведе механічну боротьбу з бур’янами. 

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO

Агрегат стане в нагоді після збору озимих і просапних культур, коли потрібно розподілити рештки рослин і зруйнувати капілярність, зберігаючи вологу. Важливо, що штригельна борона STRIEGEL-PRO працює діагонально від ходу комбайна, рівномірно розподіляючи зрізані пожнивні рештки по всій ширині жниварки. Це забезпечує рівномірне проростання майбутніх культур.

Також борони STRIEGEL-PRO провокують максимально повне і швидке проростання падалиці, бо на відмінну від традиційної ґрунтообробної техніки, вони працюють на незначній глибині (2-4 см).  До того ж це ефективний спосіб усунення шкідників.

Окрім цього, машина дуже добре підходить для роботи на пасовищах. Вона забезпечує догляд за багаторічними травами і їх відновлення завдяки більш високому збагаченню рослин киснем, вологою та поживними речовинами.

Разом з тим STRIEGEL-PRO може бути оснащена такими передніми опціями:

  • Гідравлічно регулююча планка Crushbar для вирівнювання верхнього шару ґрунту. Вона доцільна, якщо агрегат буде використовуватися переважно навесні.
  • Вертикальні колтер-диски для поверхневого подрібнення стерні після проходу комбайна. Він забезпечує подальшу кращу ефективність розподілення решток основними робочими органами агрегата.

(Цікавий момент – колтер-диски та лопасті планки Crushbar можуть взаємозамінятися і розміщуватися на одних і тих же стійках, що додає агрегату ще більшої універсальності)

  • Подрібнюючий ножовий коток TrushCutter – якісно працює  з великою масою пожнивних решток, особливо після збору ріпаку, соняшника, після покривних культур тощо.

Ще однією корисною функцією штригельної борони STRIEGEL PRO є можливість внесення добрив або ж посів сидератів із застосуванням бункера ALFA-DRILL. Це також дозволяє внести, наприклад, нітрат по стерні, для прискорення розкладання пожнивних решток.

Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO
Штригельна борона BEDNAR STRIEGEL PRO