Овочі-Ягоди-Сад

Європейські торговці картоплею розробили стратегію до 2025 року

Європейські торговці картоплею розробили стратегію до 2025 року

Europatat, Європейська асоціація торгівлі картоплею, яка об’єднує національні асоціації та компанії, що займаються торгівлею насіннєвою та продовольчою картоплею по всій Європі, провела свою щорічну зустріч 29 і 30 травня в Дубліні, на якій ухвалила свій новий стратегічний план на трирічний період.

Про це повідомляє Fepex.es.

Зазначається, що стратегія Europatat на цей період буде базуватися на 4 китах: розвиток асоціації та членів; діалог; інформація та комунікація; і RUCIP, абревіатура, що означає «Правила та використання внутрішньоєвропейської торгівлі картоплею» метою яких є прискорення вирішення торговельних суперечок у секторі картоплі.

Комітети ранньої картоплі, продовольчої картоплі та фасувальників представили основні дані щодо площі виробництва цієї культури та врожайності в різних країнах. Вони також представили дані, які показують, як скорочується споживання майже в усіх країнах.

Комітет RUCIP повідомив, що він працює над переглядом стандартів. Очікується, що нова версія буде завершена до кінця цього року.

Читайте також: Можливе подвоєння світового вирощування картоплі за 10 років