Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

В Європі можуть бути гарні ціни на часник

В Італії, Іспанії та Франції дощі знизили якість часника, тоді як на продукцію з Китаю діють обмеження, що може призвести до зростання цін.
Про це повідомляє FreshPlaza.

«Ми досить добре працювали з часником, і тепер вся Європа чекає, коли перевірять якість після періодичного дощу останніх тижнів», – пояснив Антоніо Тукчілло, адміністратор компанії Agrimpex Farming.

Ранній часник в Італії майже повністю проданий, пізній збирають із надією, що проблем із погодою не буде.

Обсяги часника у Франції – на рівні минулого року.

Іспанський часник районі Кордоби має гарну якість, але близько 20% продукції було пошкоджені дощем та середньо-низькими температурами. У регіоні Ла-Манча збитки можуть сягати 50%.

Початкові продажі були дуже жвавими з високими цінами. Потім вони впали, але зараз, враховуючи менші обсяги регіону Ла-Манча, котирування піднімаються. 

У Китаї якість хороша із задовільними врожаями – приблизно на 20% більше, ніж у минулорічній кампанії. Ціни значно нижчі, ніж минулого року, що може вплинути на міжнародний ринок, хоча заходи щодо стримування все ще існують, оскільки обсяги, які можна ввезти в ЄС, обмежені, а Північна та Південна Америки ввели податки.

За прогнозом Антоніо Тукчілло, ціни на часник в Європі не знизяться через імпорт з Китаю, оскільки, ймовірно, європейські обсяги, особливо іспанські, будуть низькими.

Читайте також: Китайський часник дешевшає