Овочі-Ягоди-Сад

В Україні активізувався попит на моркву

В Україні активізувався попит на моркву

На поточному тижні в більшості областей України відзначено підвищення цін на моркву, повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Основною причиною позитивних коригувань, за словами фахівців, є сезонне скорочення пропозиції якісної продукції на тлі підвищення закупівельної активності оптових компаній.

Сьогодні оптові партії моркви надходять у продаж по 33-40грн/кг ($0,90-1,09/кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Позитивну цінову динаміку експерти проєкту пояснюють сезонним виснаженням запасів якісної продукції в українських господарствах. За інформацією учасників ринку, оптові компанії дедалі частіше зазнають труднощів із придбанням необхідних обсягів моркви високої якості.

Варто зазначити, що наразі виробники України вже ведуть продажі моркви в середньому в 3 рази дорожче, ніж наприкінці квітня минулого року. При цьому, гравці ринку не виключають ймовірності подальшого подорожчання цієї продукції за умови, що попит на моркву утримуватиметься на тому самому рівні.

Раніше ми писали, що фермери планують збільшити посіви цибулі та моркви.