Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Урожайність полуниці Вайбрант на Херсонщині становить до 36 т/га

Фермерське господарство «Фудзі», розташоване в селі Раденськ, що в Херсонській області, змогло досягти врожайності полуниці Вайбрант до 36 т/га, тоді як у Європі стандартною врожайністю цього сорту вважається 20-30 т/га.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

Таку високу врожайність Руслан Василенко, головний агроном ФГ «Фудзі», окрім всього іншого, пов’язує із збалансованим живленням культури.

«Вдячні консультантам компанії Yarа і за те, що вони допомогли нам домогтися високої продуктивності доволі складного у вирощуванні сорту Вайбрант. Завдяки їхнім рекомендаціям, розробленим на основі лабораторного аналізу ґрунту, ми вивели цей сорт на урожайність 36 т/га», – сказав він. 

Довідка: ФГ «Фудзі»спеціалізується на вирощуванні суниць садових: під цю культуру відведено приблизно 130 га земельної площі. Для забезпечення системи живлення рослин використовують добрива виробництва компанії Yarа, з якою «Фудзі» співпрацює понад 10 років. Фахівці Yarа ще кілька років тому розробили для них технологічні карти диференційного внесення добрив і здійснюють агрономічний супровід: час від часу приїздять на поля, оцінюють стан рослин, проводять моніторинг на вміст азоту. Відповідно, господарство отримує динамічні рекомендації для корегування технологічних карт живлення.

Читайте також: Теплиця не вирішує всі проблеми, але робить ягідництво надійнішим, – виробник

Журнали