Овочі-Ягоди-Сад

Українську лохину експортуватимуть до Скандинавії

Українську лохину експортуватимуть до Скандинавії

BigBlue Organic експортує першу пробну партію органічної лохини до країн Скандинавії.

Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Ягідництво України».

За словами пана Олега Науменка, керівника BigBlue Organic Blueberry Farm, цьогорічний сезон обіцяє бути набагато кращим, ніж торік.

В цьому році господарство планує зосередити увагу на закордонних компаніях, адже тренд на органічну продукцію продовжує набирати обертів по всьому світу. Зокрема в Британії і Нідерландах відсоток органічної продукції вже становить 5%, а в Німеччині досягає 15%.

Зараз компанія домовляється про поставку першої пробної партії органічної лохини до Скандинавії.

«Ми вирішили працювати не з холсейлерами, що купують просто лохину, а з компаніями, які купують саме органічну ягоду. За три роки роботи на конвенційному ринками виявили, що нам він не дуже цікавий в плані ціноутворення і додаткових умов», – зізнається Олег Науменко.

Першу партію зібраної лохини компанія продає в Україні за діючими контрактами в роздрібних мережах, продовжує працювати з кінцевим споживачем, додавши цього року своєрідну «фішку»: невеликі немережеві магазини «біля дому» сімейного типу.

«Це такі магазини, де клієнт особисто знайомий з господарем, може поговорити з ним і випити кави, і господар від себе особисто може порекомендувати той чи інший товар. Адже органічний ринок – не лише про виробництво та продажі, а й про спілкування», – зазначив Олег Науменко.

Нагадаємо, кооператив виробників лохини експортував ягоду в Об’єднані Арабські Емірати. Також ми писали, що виробники лохини об’єдналися в кооператив.