Овочі - Ягоди - Сад

Виробники лохини об’єдналися в кооператив

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Українські виробники лохини BigBlue Organic Blueberry Farm, ФГ «Грасс Авеню» та СВК «Оболонія» об’єдналися в кооператив для збуту продукції.

Про це повідомляє «Ягідник».  

«Поки що зосередимося на вирощуванні й продажі органічної та конвенційної лохини, – розповів керівник BigBlue Organic Blueberry Farm Олег Науменко. – В кооперації продуманий кожен крок: від садіння й догляду – до збирання та збереження холодового ланцюга і у підсумку – до експорту продукції. Члени кооперативу працюють за міжнародним стандартом безпечного виробництва харчової продукції в сільському господарстві GlobalG.A.P.». 

Власники господарств підійшли до створення кооперативну комплексно: вирішили відпрацювати рік і лише після того обмірковуватимуть, чи зможе кооператив прийняти  нових членів. До речі, зацікавленість у такому об’єднанні виявили й польські виробники ягоди.

«Перше, на що звертаємо увагу у кооперативі – якість ягоди. Далі – прозорість ведення бізнесу, використання агротехніки, чітке ведення журналів і документації. Ми ма-

ємо бути відкриті до аудитів іншими членами кооперативу і дотримуватися статуту й умов спільної роботи. Крім того, важливою умовою буде наявність сертифікату GlobalG.A.P. та G.R.A.S.P., отриманого у конкретного менеджера, який його веде. І не приховуємо головного: у кооперативі доведеться важко працювати, відповідати безлічі вимог і захищати одну спільну ціль та інтерес» – сказав Олег Науменко.

Читайте також: Малим ягідним господарствам необхідно об’єднуватися, щоб мати можливість експортувати

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями