Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Овочі - Ягоди - Сад

Томат – найпопулярніший овоч у Європі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Німецьке агентство маркетингових досліджень Ami на замовлення компанії Enza Zaden вивчило ситуацію на європейському ринку. Найбільшим експортером є Іспанія, натомість Італія, що теж вирощує багато томатів, має багато місцевих сортів, невідомих за межами країни. Нідерланди продукують нові сорти.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Всюди збільшується сегмент вирощування коктейльних томатів та чері, окрім Бельгії, де виробництво круглих томатів має давню традицію. Звичайно, теплиці є важливими для цих культур.

Торгівля томатами відбувається в основному між країнами ЄС, особливо після російського ембарго. Серед експортерів у Євросоюз найбільшу частку має Марокко – 20% у всьому імпорті. Туреччина продає томати переважно до Німеччини.

Німеччина є провідним імпортером і завозить томати переважно з Іспанії та Нідерландів. 

При цьому на Європейському ринку частка іспанських томатів зменшується, і зростає частка мароканських.

Ціни на томати в Європі, як правило, стабільніші, ніж ціни на інші овочі. Крім того, однаковий товар може мати різну ціну залежно від походження: це не стільки питання якості, скільки імідж постачальника (репутація). Також споживачі готові доплачувати за продукцію місцевого виробника, це яскраво виражено в Німеччині.

Крім того, ціни залежать від класу продукції. Преміальні томати коштують до 10 євро/кг. 

Томати – найпопулярніші свіжі овочі майже у всіх європейських країнах (крім Великобританії, де морква найпопулярніша). Іспанія, Італія та Польща – основні покупці та споживачі, особливо в літні місяці. 

Хоча Німеччина є країною, яка найбільше витрачає на органічну їжу, такі країни, як Швейцарія та Данія, лідирують в тому, що стосується витрат на душу населення.

Читайте також: Вчені дослідили вплив біопрепаратів на урожайність томатів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!