Овочі-Ягоди-Сад

«Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, придатний для виробництва картоплі фрі

«Контінентал» вирощуватиме новий сорт картоплі, придатний для виробництва картоплі фрі

У 2022 році «Контінентал Фармерз Груп» запустить товарне виробництво нового сорту картоплі – Фонтане, яка підходить для приготування картоплі фрі.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У «Контінентал» почали вирощувати його ще минулого року для отримання першої репродукції, яку використають як насіннєвий матеріал у сезоні-2022. Цього року під картоплю сорту Фонтане відведено 228 га.

«Контінентал» стане одним із перших виробників, які вирощують сорт Фонтане у виробничих масштабах. Головне завдання, яке ставить перед собою Компанія цього сезону, – відпрацювати технологію вирощування та сформувати товарний запас насіння.

«Сорт Фонтане доволі універсальний, його можна використовувати як столовий, для виробництва крохмалю й чипсів. Але насамперед він підходить для приготування картоплі фрі, — зазначив керівник кластера «Картопля» Компанії «Контінентал» Орест Кравчук. – Особливість сорту – високий вміст сухих речовин, а саме крохмалю. Це дозволяє сформувати якісний кінцевий продукт – палички фрі. Картопля цього сорту велика, на відміну від столового або крохмального. Калібр бульб перевищує 50 мм у поперечному перерізі. Вони мають видовжену овальну форму, що також важливо для формування палички фрі».

Довідка: «Контінентал Фармерз Груп» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні. У 2022 році Компанія планує вирощувати картоплю на 2,1 тис. га. Під чипсові сорти відведено площу 1045 га, під столові — 356 га, під насіннєві — 446 га, під крохмальні — 228 га. Компанія вирощує картоплю у Тернопільській та Львівській областях. Для зберігання врожаю та насіннєвого матеріалу використовує власні потужності загальною місткістю 106,2 тис. тонн.

Читайте також: «Контінентал» запустив новий склад зберігання насіннєвої картоплі