Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Фермер збирає 29 т суниць садових із 60 соток теплиць

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Фермер Олександр Павловський із Київської області вирощує суниці садові на гідропоніці, отримує по 825 г ягід з рослини за сезон.

Про це пише журнал «Плантатор».

«У 2016–2017 роках за одне плодоношення ми отримували з куща в середньому 275 г ягід, при цьому мали щонайменше три хвилі врожаю, тобто в цілому –– по 825 г ягід з рослини за сезон», –– прокоментував Олександр Павловський. –– «Із 60 соток плодоносних теплиць щороку з квітня по жовтень збираємо 29 тонн ягід суниці садової. Це пристойні показники для інтенсивного вирощування, наближені до максимальної врожайності рослин за наших умов».

У цілому господарство Олександра Павловського має в користуванні 16 га, з них 14 га –– відкритий ґрунт і 80 соток теплиць, решта площі відведена під інфраструктуру.

Перші кроки господарство зробило у 2014 році, почавши з вирощування суниці садової у відкритому ґрунті.

Читайте також: Уроки ягідного креативу від Петровицького

З наступного сезону стартували експерименти з вертикальною культурою і багаторівневим вирощуванням. Для цього в господарство запросили англійців: завдяки їхнім консультаціям у 2015 році на фермі збудували теплиці під гідропоніку, висадили розсаду сортів нейтрального дня й у 2016 році отримали перші результати в ягідництві закритого ґрунту.

Із сортами в Олександра Павловського експериментують: у різні часи мали  Лінозу, Сан Андреас, Клері, Світ Енн.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!