Овочі - Ягоди - Сад

Експерт спрогнозував зниження цін на яблука

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Експерт спрогнозував зниження цін на яблука

Попри очікування високої ціни яблука у травні й червні, продукцію варто продавати рівномірно, щоб не спровокувати колапс цін навесні, вважає Володимир Гуржій, керівник компанії «АУСП-Фрут» (USPA Fruit), яка займається експортом фруктів.

Про це він написав у своїй колонці на AgroTimes.

«Аналізуючи теперішні відносно високі ціни яблука в ЄС, маємо брати до уваги й те, що на тому ринку ще немає масової продукції цих плодів. Як тільки вона там з’явиться, і країни, що вирощують багато яблука, вийдуть на ринок, передусім Польща, яка нині має зібрати більший, аніж торік урожай, — слід очікувати значного зниження ціни. Аналогічно й щодо українського внутрішнього ринку цих плодів — очікуємо, що його ціни динамічно йтимуть униз», – дав прогноз Володимир Гуржій.  

Експерт зауважив, що чимало українських господарств збираються тримати яблука в закритих сховищах до весни.

«Може повторитися сценарій одного з минулих років, коли яблуко першого товарного ґатунку навесні коштувало так само, як і здане на переробку восени, під час збирання», – застеріг експерт.

Подробиці читайте у колонці Володимира Гуржія Попри очікування високої ціни яблука у травні й червні, його слід рівномірно продавати протягом усього року: це застрахує ринок від колапсу наприкінці сезону реалізації

Читайте також:Ціни на яблука рекордно впали

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями