Овочі-Ягоди-Сад

Corteva допомогла побудувати теплицю для постраждалих від війни

Corteva допомогла побудувати теплицю для постраждалих від війни

Corteva Agriscience профінансувала створення теплиці, яка забезпечуватиме овочами 1500 постраждалих від війни.

Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

Міську теплицю побудовано в Полтаві в рамках проєкту «Сади Перемоги».

Щоб допомогти постраждалим від російської агресії українцям забезпечити продовольчу безпеку, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience профінансувала створення у Полтаві теплиці в рамках Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги».

Теплиця є частиною міського саду-городу, на організацію якого міська рада виділила майже 1 га в центрі Полтави. Вже цього сезону у теплиці планують вирощувати розсаду (помідорів, огірків, перцю, гарбузів, кабачків, багаторічних трав) для відкритих грядок у саду, а також різні види зелені (салат, петрушку, кріп, зелену цибулю), квасолю та редиску. Ці овочі в якості продовольчої допомоги отримає понад 1500 людей, які були змушені залишити охоплені війною регіони і зараз мешкають в муніципальних притулках Полтави, а також військові та малозабезпечені містяни. Полтавщина є одним з ключових сільськогосподарських регіонів України, де виробляється велика кількість аграрної продукції та розташовані великі підприємства галузі, зокрема сучасний насіннєвий завод Corteva Agriscience, який виготовляє насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®.

Всеукраїнська ініціатива «Сади Перемоги» спрямована на ефективне використання місцевими громадами доступних земельних ділянок і наявних ресурсів на вирощування родинами харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива впроваджується проектом За фінансування Corteva допомогу отримали громади п’яти областей – Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Полтавської та Черкаської. 

Нагадаємо, Corteva Agriscience збільшила органічні продажі насіння та ЗЗР в Україні на 6,5%.