Овочі-Ягоди-Сад

Біколорна цукрова кукурудза два-три роки буде на піку популярності

Біколорна цукрова кукурудза два-три роки буде на піку популярності
Біколорна кукурудза Сингента BSS 1075/фото Геннадій Гнип

Цукрова кукурудза з жовто-білими зернами – біколорна буде популярною два-три роки. Потім на ринок вийдуть гібриди з білими зернами, або білі перезапилені – з біло-жовтими. Випробовуються і гібриди з кольоровим зерном.

Про це в коментарі AgroTimes розповів Олександр Ланда, менеджер по роботі з ключовими клієнтами напряму «Насіння, овочеві культури» компанії «Сингента».  

«В Україні біколори активно вирощуються лише третій сезон. Тому ще два-три роки вони будуть на піку своєї популярності, – зауважив спеціаліст. – Одразу за ними виходять білі сорти і трохи переопилені, де концентрація білого більша, а жовтого – вкраплення. Візуально вони виглядають дуже привабливо. Тому через два-три роки вони стануть драйверами всіх лінійок у всіх кампаніях».  

Біла кукурудза Сингента Гласіал F1/фото Геннадій Гнип

За його словами, світові тренди зараз спрямовані на селекцію біколорної кукурудзи. Разом з тим, ведеться робота й з кольоровими гібридами цукрової кукурудзи, які поки що не дуже смачні і на нашому ринку не популярні. Але будь-яка новинка має пройти довгий шлях. 

«Культура споживання в нашій країні змінилася, – додав Олександр Ланда. – Люди хочуть не просто щось з’їсти, а з’їсти щось смачне та незвичне. Тому ринок і переходить на незвичні продукти. Люди прагнуть якості і смаку».

Читайте також: Солодку кукурудзу вирощуватимуть з мінімумом пестицидів