Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Солодку кукурудзу вирощуватимуть з мінімумом пестицидів

ТОВ «Садкорн», що базується в с. Маяки Біляївського району Одеської області, поступово змінює технологію вирощуванні солодкої кукурудзи, зменшуючи внесення гербіцидів, не застосовуючи фунгіцидів та застосовуючи біоінсектициди.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Ми рухаємося в бік зменшення негативних наслідків аграрної діяльності на довкілля за рахунок зменшення внесення гербіцидів, – розповів Степан Садовник, керівник підприємства. – Для цього більше проводимо механічних прополювань».
Нині в «Садкорні»  із гербіцидів застосовують Примекстра Голд (компанії Syngenta). На окремих ділянках за потреби проводять ручне прополювання бур’янів. 

«Фунгіциди фактично не застосовуємо, – додав Степан Садовник. – Основний неприємний момент — це шкідники: бавовняна совка та лучний метелик. Вони найбільше докучають. У минулі роки почали переходити на біоінсектициди. З цього року плануємо взагалі відмовитися від застосування хімічних препаратів для знищення шкідників. До того ж хімічні інсектициди найбільш ефективні за температури до 27 °С, в умовах підвищення температури до 35 °С і більше в них знижується ефективність».

Читайте також: Солодку кукурудзу не варто вирощувати без поливу, – фермер

Журнали