Елеватор

«Євротермінал» планує будівництво комплексу з доробки зернових культур

ТОВ «Євротермінал» почало будувати під’їзну залізничну колію до станції Одеса-Пересип пропускною спроможністю до 1 млн тонн вантажів на рік.

Як повідомила пресслужба компанії, пропускна здатність залізничної станції Одеса-порт становить 792 вагони на добу. Водночас порт здатний обробляти в кілька разів більшу кількість вагонів.

«Особливо це відчутно в періоди пікових навантажень на залізницю – навесні й восени, коли з морських терміналів порту відправляють зерно на експорт. Пояснюється це тим, що порт затиснутий рамками міста і розвивати залізничну інфраструктуру майже неможливо», – уточнюється в повідомленні.

Планується, що нова залізнична гілка заходитиме на територію «Сухого порту». «Євротермінал» має намір через нову залізничну гілку приймати будь-які види вантажів: контейнери, сипучі та генеральні вантажі. Після закінчення будівництва під’їзної колії «Євротермінал» почне зводити спеціалізовану станцію з обробки контейнерів та контейнерних поїздів, а також комплексу з доопрацювання зернових і нішевих культур.

Проект «Сухий порт» – це мультимодальний логістичний центр, розташований поряд з товарною станцією Одеса-Пересип і головною сортувальною станцією Одеса-Сортувальна. Він покликаний розширити можливості Одеського порту з переробки вантажів.