Елеватор

Маріупольський «Аскет Шиппінг» з початку 2020/21 МР збільшив перевалку зерна на 18%

Маріупольська філія «Аскет Шиппінг» з початку 2020/21 МР збільшила обсяги вантажообігу на 18% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

«Попри зменшення обсягів валового збору врожаю в порівнянні з попереднім роком і посилення конкуренції логістичних компаній, ми показали хорошу динаміку і впевнено рухаємося до виконання нашого плану вантажообігу на 2020/21 МР» – розповів директор філії Віталій Малецький у Facebook.  

Номенклатура вантажів, якими оперує «Аскет Шиппінг» в Маріуполі у цьому сезоні – пшениця і ячмінь. У листопаді філія відвантажила на експорт 32 тис. тонн зернових. Клієнти “Аскет Шиппінг” в Маріуполі – компанії Virtus Commodities AG, Falcon Group SA і HarvEast Holding.

Загалом «Аскет Шиппінг» працює в Маріуполі 13 років і забезпечує клієнтам весь комплекс транспортно-експедиторських послуг, включаючи перевезення вантажів на припортові склади і зберігання, лабораторні дослідження, фумігацію зерна, транспортування вантажу в порт до борту судна, суднове агентування, а також оформлення всіх необхідних документів для експортної відправки вантажу.

Динаміка вантажообігу в наступні місяці сезону залежить від подальшої кон’юнктури світового аграрного ринку і темпів продажів українських виробників, зазначили у філії.

Читайте також: «Аскет Шиппінг» вперше відправив кукурудзу з Херсонського порта