Елеватор

Виробничі потужності Вінницького елеватора збільшилися до 375 тис. тонн

Виробничі потужності Вінницького елеватора, який входить до структури агрохолдингу «Епіцентр-Агро»,  після реконструкції та добудови другої та третьої черг збільшаться до 375 тис. тонн одночасного зберігання.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

За словами керівника центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлани Нікітюк, у будівництво другої та третьої черги Вінницького елеватора  інвестували 52 млн доларів, що дозволить збільшити виробничі потужності до 375 тис. тонн одночасного зберігання. 

Елеватор через наявність двох маршрутних відвантажень має можливість вивозити одночасно 108 вагонів зерна.

Керівник центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку також розповіла, що через подорожчання газу у компанії розглядають можливості переведення сушарок Вінницького елеватора на альтернативні джерела пального.

Вона також повідомила, що за останні роки агрохолдинг «Епіцентр Агро» збільшив кількість елеваторів з 4 до 15, а їхні потужності – в 6 разів: з 250 тис т до понад 1,5 млн тонн.

Про структуру і роботу Вінницького елеватора йшлося на форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ, що пройшов 17 вересня безпосередньо на Вінницькому елеваторі. Понад 300 учасників ринку взяли участь в нетворкінгу та професійних дискусіях.

Нагадаємо, «Епіцентр Агро» розбудовує лінійні елеватори.