Елеватор

Вінницький елеватор прийме понад 400 тис. тонн зерна

Вінницький елеватор, який входить до структури агрохолдингу «Епіцентр-Агро», планує прийняти на зберігання понад 400 тис. тонн зерна.

Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

За словами керівника центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлани Нікітюк, збільшити елеваторні потужності вдалося після реконструкції другої та добудови третьої черги Вінницького елеватора – найбільшого маршрутного елеватора у регіоні.

Вона зауважила, що реконструкційні та монтажні роботи не завадили прийняти на зберігання пшеницю та ріпак компанії «Епіцентр Агро», а також ранні зернові сторонніх поклажедавців. Наразі на Вінницькому елеваторі готуються до приймання зерна пізніх зернових.

В «Епіцентр-Агро» планують покласти на Вінницький елеватор 200 тис. тонн власного зерна, і понад 200 тис. тонн прийняти від сторонніх поклажедавців, адже на елеваторі звільниться місце через звільнення обсягів кукурудзи за форвардними контрактами. Крім того, на Вінницькому елеваторі планують закладати свою кукурудзу в силобеги, що дозволить прийняти ще більше кукурудзи сторонніх поклажедавців. 

Про структуру і роботу Вінницького елеватора йшлося на форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART» ЗБЕРІГАННЯ, що пройшов 17 вересня безпосередньо на Вінницькому елеваторі. Понад 300 учасників ринку взяли участь в нетворкінгу та професійних дискусіях.

Нагадаємо, «Епіцентр Агро» розбудовує лінійні елеватори. Також ми писали, що виробничі потужності Вінницького елеватора збільшилися до 375 тис. тонн.