Елеватор
Головне:
Елеватор

В порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину

В порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину

В порту «Ніка-Тера», що входить в Group DF, модернізували лабораторію з метою пришвидшення проведення аналізів якості сільськогосподарських вантажів: рослинних олій, шроту соняшнику та зернових.

Про це повідомляє пресслужба порту.

Лабораторію оснащено автоматизованим спектрометром FT-NIR MPA II Multi Purpose Analyzer німецької компанії Bruker Optics, вартість якого становить понад 3 млн гривень.

Запуск в лабораторії підприємства нового обладнання дозволить істотно збільшити швидкість і точність проведення аналізу якості вантажів, що надходять в порт. Якщо арбітражний аналіз, який застосовується в більшості лабораторій, займає до двох діб і пов’язаний з ризиками, то в «Ніка-Тері» проведення аналогічних аналізів вантажів займе хвилину. Нове інноваційне обладнання дозволяє оперативно виявляти псування або фальсифікат при прийманні вантажів, точно визначаючи якість продукту.

«Купивши нове обладнання, ми значно збільшили швидкість обслуговування. Зараз всі дослідження повністю автоматизовані. Впроваджуючи нову технологію, ми гарантуємо клієнтам максимально швидкий і точний аналіз якості прийнятої портом продукції», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Нагадаємо, «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві. Також ми писали, що порт «Ніка-Тера» встановив два нових рекорди під час перевалки кукурудзи.

Журнали