Елеватор

«Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв'язки в Миколаєві

«Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв'язки в Миколаєві

У 2021 році в Корабельному районі міста Миколаєва на перетині Богоявленського проспекту і залізничних шляхів «Укрзалізниці» буде побудована нова розв’язка.

Про це повідомляється на сайті морського спеціалізованого порту «Ніка-Тера».

За словами мера м. Миколаїв Олександра Сєнкевича, проєкт буде реалізуватися за фінансової підтримки компанії з Катару QTerminals і Миколаївського порту «Ніка-Тера». «Будівництво нової розв’язки дозволить частково вирішити транспортні проблеми міста. Сьогодні цей переїзд – справжній «транспортний тромб». Він проєктувався ще при Союзі, без урахування сьогоднішніх навантажень. Через те, що проблема цього транспортного вузла не вирішена, виникають величезні пробки. Це перешкоджає нормальному життю миколаївців. Дуже важливо грамотно, крок за кроком, вирішувати логістичні проблеми міста. Я щиро вдячний бізнесу за підтримку в реалізації цього проєкту», – зазначив мер Миколаєва.

За словами Олександра Сєнкевича, на першому етапі реалізації проєкту всі витрати, пов’язані з розробкою передпроєктної документації, взяв на себе порт «Ніка-Тера», який входить в Group DF.

Як зазначив Алім Агакішиєв, СЕО порту «Ніка-Тера» – для розробки проєктної документації необхідно отримати техумови від «Укрзалізниці» і зробити спеціальні інженерно-геодезичні вишукування. Проєктування також передбачає дослідження підземних і надземних інженерних мереж і можливість їх перенесення.

«Наша мета допомогти максимально розвантажити та оптимізувати транспортні потоки в Миколаєві. Ми віримо в те, що реалізація цього проєкту буде прикладом ефективної взаємодії влади міста і бізнесу. Встановлено чіткі дедлайни за цим проєктом. Концептуальні пропозиції з проєктування та будівництва будуть отримані вже до 1 травня 2021 року.

«Порт не вперше допомагає місту покращувати інфраструктуру. Благоустрій міст – один з ключових напрямків корпоративної соціальної відповідальності всіх підприємств Group DF», – коментує Алім Агакішиєв, СЕО порту «Ніка-Тера».

Також в проєкті будуть передбачені благоустрій прилеглої території з комфортною пішохідною зоною і система відводу атмосферних опадів, поверхневих і талих вод. За словами керівника «Ніка-Тера» тільки ретельна підготовка проєкту дозволить виключити зайві витрати при будівництві.

Партнером проєкту є QTerminals, який профінансує більшу частину будівництва в рамках виконання концесійної угоди, підписаної з Міністерством інфраструктури України.

Нагадаємо, порт «Ніка-Тера» перевалив за січень більше 425 тис. тонн агропродукції.