Елеватор

В «Кусто Агро» прискорили оборотність своїх вагонів

Падіння врожайності в Україні мало позитивні наслідки не тільки в збільшенні ціни на продукцію, а й в розвантаженні залізничного сполучення.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Якщо порівнювати маркетингові роки, то цей рік проходить трохи легше в плані відвантаження. Перш за все, на це вплинула менша кількість урожаю, що розвантажило залізничну систему. Другий чинник — майже повна відсутність пасажирських перевезень у зв’язку з коронавірусом. Менша кількість потягів і більш вільні маневрові тепловози на станціях надали можливість прискорити оборотність наших вагонів. Це позитивно позначилося на роботі залізниці і на процесі відвантаження нашого зерна”, — розповідає Олена Бескупська, генеральний директор Кусто Трейдинг і Логістика”.

Наприкінці літа 2020 року на базі компанії, що займається трейдингом і логістикою було інтегровано функції відділу постачання  з метою об’єднання всіх комерційних функцій, управління грошовими потоками на вході і на виході в одній службі та мінімізації фроду. Це дозволило вдосконалили процес управління закупівлями та ефективно підготуватися до посівної кампанії 2021 р. 

«Наразі ми забезпечили підприємствам фармінг посівним матеріалом, ЗЗР, добривами, паливом та запасними частинами для техніки повною мірою», – додала Олена Бескупська.

Нагадаємо, «Кусто Агро» тестує дрони на власних полях для використання в 2021 році. Також ми писали про те, що «Кусто Агро» впроваджує нову систему живлення сільгоспкультур.