Техніка

«Кусто Агро» тестує дрони на власних полях для використання в 2021 році

Наразі «Кусто Агро» тестує на своїх полях дрони, що мають норму виливу робочої суміші 5л/га та максимальну продуктивність за нічну пору доби (10-12 год) до 100 га при хороших умовах.

Про це повідомляє прес-служба компанії на своїй Фейсбук-сторінці.

«Дрони набувають популярності в аграрній сфері, адже вони мають багато переваг. Серед них – широкий спектр виконуваних робіт, що включає внесення гербіцидів (зокрема, ґрунтових), фунгіцидів, інсектицидів; відсутність технічних колій порівняно з самохідним оприскувачем, як наслідок, не витоптуються рослини і потенційно піднімається урожайність», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим технічні операції в полі можна проводити навіть після випадання рясних опадів і набагато швидше, ніж самохідним оприскувачем.

«Дрібнодисперсна крапля покриває рослину з усіх сторін за рахунок створення лопастями дрона зони турбулентності. Використання дрону скорочує логістичні витрати, а також витрати ТМЦ для внесення (у тому числі на дизельне паливо та воду)», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, вітчизняний дрон Flying tractor удобрив по листу ягідну плантацію. Раніше повідомлялося, senseFly представив новий дрон для картографування полів.