Елеватор
Головне:
Елеватор

Укрзалізниця вивозитиме через порти до 200 тис. тонн нафтопродуктів на місяць

Укрзалізниця підготувалася до майбутньої зміни логістики транспортування дизельного пального в Україну після зупинки постачання цієї продукції з російських заводів та тимчасового закриття на ремонт Мозирського нафтопереробного заводу в Білорусі.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Вже з травня основні напрямки постачання нафтопродуктів будуть перерозподілені й збільшена частка транспортуватиметься через морські порти України.

За словами в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика, наразі Укрзалізниця готова забезпечити вивіз через морські порти до 200 тис. тонн нафтопродуктів на місяць.

«Сьогодні залізничники мають усі необхідні ресурси, щоб забезпечити ритмічне вивезення з портів до 200 тис. тонн нафтопродуктів на місяць. І ці потужності залізниці будуть надалі тільки нарощуватись», — розповів Іван Юрик.

Він також повідомив, що наразі в робочому парку Укрзалізниці наявні 1300 цистерн, у тому числі 952 — для перевезення світлих нафтопродуктів.

«Для збільшення обсягів перевезень плануємо в найближчий період, у травні-червні, відремонтувати та задіяти в роботу ще до 300 цистерн щомісячно», — зауважив керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, Мінекономіки проводить наради з участниками нафтогазового ринку щодо стабілізації ситуації із дизпальним. Раніше у Мінекономіки в ході наради у зв’язку із призупинкою постачання дизельного пального компанією Proton Energy Group в Україну учасники ринку заявили про достатність запасів та відсутність ризиків дефіциту цієї продукції.