Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Ризиків дефіциту дизпального немає, - Мінекономіки

У Мінекономіки в ході наради у зв’язку із призупинкою постачання дизельного пального компанією Proton Energy Group в Україну учасники ринку заявили про достатність запасів та відсутність ризиків дефіциту цієї продукції.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

На нарадах були присутні представники Асоціації «Нафтогазова асоціація України», Української Асоціації скрапленого газу, АТ Укразвидобування, мережі АЗС «ОККО», «WOG», «Амик», «Укрнафта», ТД Автотранс-Ойл, БРСМ.

Учасниками було проаналізовано поточну ситуацію щодо забезпечення паливних матеріалів та напрацьовано план для заміщення поставок та збереження цінової стабільності. Зокрема, йшлося про диверсифікацію  джерел постачання та логістики для контрольованого забезпечення обсягу поставок дизельного палива та газу.

 «Об’єми поставок, які реалізовувались компанією Proton Energy, будуть повністю заміщені з інших альтернативних джерел. Усі імпортери та учасники ринку підтвердили, що в країні є наявність резервів по дизпаливу та можливість швидкої заміни постачальників у випадку необхідності. Ризиків дефіциту палива немає. Стан запасів достатній для забезпечення потреб споживачів та проведення посівної кампанії», – прокоментував міністр еконосіки Ігор Петрашко.

Раніше швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A. заявив про припинку постачання нафтопродуктів в Україну з 1 квітня 2021 р. 

Нагадаємо, OSTCHEM RETAiL почав продавати дизельне пальне для аграріїв.

Журнали