Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Місячний об’єм дизпального на ринку є оптимальним, - Мінекономіки

Станом на сьогодні місячний об’єм дизельного пального на ринку України є оптимальним та збалансованим для забезпечення усіх необхідних ринкових процесів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За словами міністра економіки Ігоря Петрашка, Мінекономіки здійснює щоденний моніторинг залишків дизельного пального. «Станом на сьогодні місячний об’єм дизпального на ринку України є оптимальним та збалансованим для забезпечення усіх необхідних ринкових процесів», – зауважив він.   

В той же час, з метою недопущення дефіциту дизпального на ринку, Мінекономіки та представники АТ “Укрзалізниця” домовились у разі необхідності забезпечити додаткову доставку пального з  портів, ввезеного на територію України морським транспортом. Для цього «Укрзалізниця» має всі резерви.

У свою чергу трейдери дизельного палива повідомили, що на травень планується збільшення постачання дизпалива до України з Республіки Білорусь, Литви, Угорщини, Туреччини, в тому числі шляхом збільшення поставок морським транспортом.

Нагадаємо, Мінекономіки проводить наради з участниками нафтогазового ринку щодо стабілізації ситуації із дизпальним. Раніше у Мінекономіки в ході наради у зв’язку із призупинкою постачання дизельного пального компанією Proton Energy Group в Україну учасники ринку заявили про достатність запасів та відсутність ризиків дефіциту цієї продукції.

Журнали