Елеватор
Головне:
Елеватор

Trigon Agri випустить єврооблігації на 3 млн євро

Trigon Agri випустить єврооблігації на 3 млн євро

Компанія Trigon Agri (Данія), планує доручити раді директорів до 1 грудня 2016 року здійснити один або кілька випусків єврооблігацій на мінімум 3 млн євро з можливістю подальшої конвертації їх в акціонерний капітал без переважного права для існуючих акціонерів.

Про це сказано в повідомленні компанії.

Озвучити таку пропозицію акціонерам компанія має намір на позачергових зборах, запланованих на 4 березня. Передбачається здійснити один або кілька випусків єврооблігацій мінімум на 3 млн євро й максимум на 6 млн євро. Конвертовані облігації видаються за ринковою ціною, що може бути нижче їхньої номінальної вартості.

Відповідно до запропонованих умов, при визначенні ринкової ціни конвертованих облігацій рада директорів може взяти до уваги ринкову ціну на облігації вже випущених компанією, ліквідність облігацій і зміну цін облігацій протягом періоду.

Нагадаємо, Trigon Agri планує зменшити статутний капітал в 50 разів або на 63,5 млн євро до 1,2 млн євро шляхом зниження номінальної вартості кожної акцій з 0,5 до 0,01 євро з метою покриття завданих збитків.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали