Елеватор

«Сервіс Грейн» прийняв понад 21 тис. тонн соняшника

В Одеському регіоні сприятлива погода забезпечила безперервний потік зерна на елеваторний комплекс «Сервіс Грейн» агрогрупи «Агрейн». Підприємство з потужністю в 100 тис. тонн на сьогодні вже прийняло 130 тис. тонн збіжжя.

Про це повідомляє пресслужба агрогрупи.

«Станом на 1 жовтня елеватор прийняв понад 21 тис. тонн соняшника. А з ранніх зернових прийнято 64 тис. тонн пшениці, 23 тис. тонн ячменю та 22 тис. тонн ріпаку, які вже встигли відвантажити у порти. Уся пшениця була 2 класу високої якості. Загалом потужність із зберігання – більше 100 тис. тонн», – розповідає керівник елеваторного комплексу «Сервіс Грейн» Євген Середа.

Насіння соняшника в цьому році на елеватор надходить з нормальною вологістю. В перші тижні збирання врожаю вологість соняшника коливалася від 9,0 до 10,0%, а наприкінці серпня – початку вересня врожай вже йшов у межах 7,0-8,0%.

«Приймаючи соняшник визначаємо смітну та олійну домішки, вологість насіння. Якщо вологість становить 6-7%, партію відправляємо на очистку, а потім вже на зберігання. Якщо показник більший – після очищення сушимо насіння», – говорить Євген Вікторович.

Сушіння зерна та олієнасіння на елеваторі здійснюється чотирма сушильними установками виробництва фірми PETKUS (Німеччина). Доведене до товарної кондиції зерно зберігається окремо за видами зернових та сортністю в 17 зерносховищах силосного типу загальною потужністю 100 тис. тонн.

Висока якість надання послуг, гарантована якість зберігання зерна, гнучка цінова політика та зручна логістика дозволили елеваторному комплексу ТОВ «Сервіс Грейн» стати провідним підприємством зі зберігання зернових на півдні Одеської області.

Нагадаємо, урожайність соняшнику в «Агрейн» перевищує минулорічну.