Елеватор

Порт «Ніка-Тера» прийняв судно з найбільшою довжиною за свою історію

Порт «Ніка-Тера» прийняв судно з найбільшою довжиною за свою історію

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною за свою історію – суховантаж Cymona Glory (Маршаллові острова), місткістю до 66 тисяч тонн.

Про це повідомляє пресслужба порту.

Суховантаж Cymona Glory побудований у 2011 році, довжина судна – 235 метрів, ширина – 32,25 метра, дедвейт – 84,1 тис.тонн.

«Порт має у своєму розпорядженні всю необхідну інфраструктуру, щоб приймати різні типи вантажів і довантажувати на рейді такі великотоннажні судна, як Cymona Glory», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

 Cудно було завантажене шротом до максимальної осадки двома погрузмашінами одночасно. Біля причалу було завантажено 49 тис.тонн. Подальше дозавантаження до 66 тис.тонн відбуватиметься на рейді для відправки до Індії.

Україна експортує шрот у 20 країн світу. Згідно з оцінками аналітиків Group DF, у 2019-2020 МР Україна на 10% перевищила експортні показники шроту попереднього року.

У розвиток порту Group DF Дмитра Фірташа інвестовано понад 1,5 млрд гривень. В рамках реалізації Програми зі збільшення пропускної здатності побудований новий ваговий комплекс, збільшено кількість причалів до 8 (довжиною 1900 метрів), побудована сучасна виробнича технологічна лабораторія, збільшен парк локомотивів (до 10) та протяжність власних залізничних шляхів (до 23 км).

Нагадаємо, в порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.