Елеватор
Головне:
Елеватор

Наймолодша філія «НІБУЛОНу» прийняла перші 100 тис. тонн зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

«Зеленодольська» філія компанії «НІБУЛОН», що була введена в експлуатацію в червні 2020 року, прийняла уже понад 100 тис. тонн сільгосппродукції.

За повідомленням пресслужби компанії, усе прийняте збіжжя новостворений підрозділ відвантажує на водний транспорт, яке потім доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд. За час діяльності підприємство уже завантажило 24 несамохідних судна, транспортувавши водними шляхами України 82 тис. тонн зернових культур.

 «На сьогодні це найсучасніше річкове підприємство компанії «НІБУЛОН», яке оснащене найкращим обладнанням від провідних виробників світу. Завдяки цьому усього за добу перевантажувальний термінал може обслуговувати до 400 вантажівок, просушувати 3,6 тис. тонн та відвантажувати на водний транспорт 12 тис. тонн збіжжя. Також потужності філії «Зеленодольська» дозволяють одночасно зберігати 76 тис. тонн сільгосппродукції, а за рік підприємство може приймати 300 тис. тонн зерна, що розвантажуватиме внутрішньообласні та міжобласні автошляхи країни на понад 12,5 тис. вантажівок», – зазначили в компанії.

Перевантажувальний термінал філії «Зеленодольська» дозволяє агровиробникам Дніпропетровщини  скороти витрати на транспортування зерна, оптимізувати використання транспортних засобів, зекономити час та отримати справедливі ринкові ціни на сільгосппродукцію у регіоні.

Читайте також: «НІБУЛОН» спустив на воду ще один буксир-штовхач

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ