Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

На Сумщині будують потужності зберігання на 160 тис. тонн зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
На будівництві Кролевецького комбікормового заводу

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Сумською облдержадміністрації, наразі в області будуються потужності зберігання на 160 тис. тонн зерна.

Так, в Конотопському районі області приватне виробниче комерційне підприємство «СТС» веде будівництво елеватора потужністю 100 тис. тонн. ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» в Кролевецькому районі продовжує будівництво додаткових елеваторних місткостей на 60 тис. тонн.

За повідомленням прес-служби Сумської ОДА, загалом в розвиток інфраструктури аграрного ринку області інвестовано 52,5 млн. гривень, і це найбільша сума інвестицій серед інших галузей місцевої економіки.  

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!