Елеватор
Головне:
Елеватор

На під’їзді до Маріуполя встановили майданчик автоматичного вагового контролю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На автодорозі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ поблизу смт  Мангуш, що на Донеччині, змонтували майданчик автоматичного габаритно-вагового контролю автотранспорту WiM, який наразі тестується.

«На майданчику понизили проїзну частину, влаштували асфальтобетонне покриття, металеву конструкцію, на яку почепили необхідне обладнання. В рамках поточного середнього ремонту влаштовано узбіччя, встановлено дорожні знаки та влаштовано бар’єрне огородження» , – зазначається на сторінці «Укравтодору» у Facebook.

Як повідомив напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій, центр обробки даних ГВК, необхідний для запровадження системи автоматичної фіксації порушень, вже також готовий до експлуатації. Загалом минулого року влаштовано понад 40 WiM-комплексів, а в цьому році їх число має зрости до сотні.

WiM (зважування в русі) – це розумна система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами. Система WIM відповідає не лише за зважування транспорту, але й збереження, аналіз і обробку даних.

Читайте також: Перші мостові об’єкти WiM запустили на автошляхах в Херсонський порт

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ