Елеватор

На дорогах побільшає майданчиків автоматичного зважування автотранспорту

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

До кінця 2020 року «Укравтодор» за рахунок коштів Дорожнього фонду планує встановити на автошляхах 27 майданчиків автоматичного зважування транспорту в русі WiM. З них 12 буде встановлено на міжнародних трасах, 13 – національних і 2 – регіональних.

«Прямо зараз вже 2 майданчики будуються, 16 – на етапі оголошення тендерів на будівництво, ще 3 – проектуються. Паралельно тривають тендери на проектування 4 майданчиків, і 2 оголошуються заново», – повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію «Укравтодору».

Ще  одним державним замовником закупівлі комплексів Weigh-in-Motion є Держагентство інфраструктурних проектів. За словами його керівника Кирила Хомякова, в 2020 році його відомство має закупити 23 таких комплекси.

Але на цьому формування системи автоматичного зважування не планують закінчувати. За інформацією «Укрінфрапроекта», в 2021 році планується закупівля ще від 50 до 100 комплексів Weigh-in-Motion. Таким чином, в разі успішної реалізації озвучених планів, до кінця наступного року мережу WiM може скласти від 100 до 150 майданчиків по всій Україні.

Зазначається, що зерноперевізники є одними з головних порушників граничної ваги зерновозів на автошляхах.

«Найбільше з перевантаженням везуть під час збирання врожаю, коли машини вантажаться з-під комбайна. Там маленькі плечі – 50-100 км до елеваторів і на цьому шляху немає вагових комплексів, тому машини спокійно беруть 35-40 тонн вантажу», – розповів керівник компанії JIT+ Вадим Бікулов. За його словами, також перевантажений транспорт рухається в бік портів Миколаєва, «великої» Одеси, Маріуполя, Бердянська.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями