Елеватор

«Мрія» закінчує реструктуризації боргу

«Мрія» закінчує реструктуризації боргу

За словами Макара Пасенюка, компанія знаходиться на фінальній стадії узгодження умов залучення додаткового фінансування.

Агрохолдинг «Мрія» завершує переговори про реструктуризацію своєї заборгованості, повідомив керуючий директор ICU Макар Пасенюк, пише «Інтерфакс-Україна»

«Переговори перебувають на етапі фіналізації основних параметрів реструктуризації холдингу та залучення оборотного капіталу на наступний сезон», — сказав він.

За його словами, «Мрія» веде переговори про зниження боргового навантаження до прийнятного рівня, який за оцінками кредиторів знаходиться на рівні 300 млн дол. Інша частина боргу буде конвертована в капітал. Кредитори вже підтримали компанію ліквідністю, надавши робочий капітал в минулому сезоні на 25 млн дол. і зробили пропозицію компанії про надання робочого капіталу на наступний сезон в розмірі 50 млн дол..

«На даному етапі компанія знаходиться на фінальній стадії узгодження умов залучення додаткового фінансування», — додав Пасенюк.

Нагадаємо, в серпні 2014 року «Мрія» повідомила про прострочену виплату близько 9 млн дол. процентного доходу і близько 120 млн дол в рахунок погашення боргу за її зобов’язаннями.

Сукупна заборгованість перед усіма фінансовими кредиторами з урахуванням гарантій, наданих пов’язаним з сім’єю Гут компаніям, на момент оголошення дефолту агрохолдингу становила близько 1,3 млрд дол.

У січні 2015 року операційний контроль над ним перейшов до кредиторів, які обрали нове керівництво.

Засновники холдингу, сім’я Гут, передали кредиторам права на 220 тис. га землі, вісім елеваторів і п’ять зерносховищ загальною потужністю зберігання 615 тис. тонн, картоплесховища потужністю 90 тис. тонн, два крохмальних заводи, насіннєвий завод, СІМ по розведенню ферм ВРХ.

Не перейшли під контроль кредиторів цукрові заводи, портовий термінал в Одеській області, дилерський і логістичний бізнес.

За підсумками 2016 року компанія року розраховує отримати 68 млн дол. виручки (раніше прогнозувалося 56 млн дол.), вийти на показник EBITDA — 28 млн дол. (23 млн дол.), EBITDA — маржі 41%.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!