Елеватор
Головне:
Елеватор

Маріупольський порт планує отримати 93,2 млн грн чистого прибутку

Уряд затвердив фінансовий план державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» на 2021 рік, згідно з яким підприємство планує отримати 1,3 млрд грн чистого доходу від реалізації продукції та 93,2 млн грн чистого прибутку.

Про це повідомляється на офіційному сайті порту.

«Попри пандемію та кризу підприємству вдалося обробити 7 млн 25 тис. тонн вантажів за підсумками минулого року, що на 8,4% більше у порівнянні з докарантинним 2019-м. Сьогодні ми затвердили новий фінансовий план підприємства на поточний рік. Ним передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 1,3 млрд грн та доходів у розмірі 1,4 млрд грн. Разом з тим, підприємство планує досягти 93,2 млн грн чистого прибутку», – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Згідно з фінпланом, загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів складає 533,7 млн грн. Капітальні інвестиції передбачено в обсязі 389,8 млн грн.

Основними напрямками капітальних інвестицій є:

– капітальне будівництво (235,2 млн грн);

– придбання основних засобів (56,7 млн грн);

– придбання нематеріальних активів (2 млн грн);

– модернізація, модифікація (добудова, дообладнання, реконструкція) основних засобів (43,9 млн грн);

– ремонти (52 млн грн).

За словами Владислава Криклія, при формуванні затвердженого плану Маріупольський порт дотримувався стратегії розвитку галузі та планів розвитку портів.

Нагадаємо, Маріупольський порт перевантажив 19 тис. тонн зернових.