Елеватор
Головне:
Елеватор

Уряд затвердив фінплан порту «Южний»

Кабінет міністрів України  затвердив фінансовий план державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний» на 2021 рік. Згідно з ним, підприємство планує отримати 175,55 млн грн чистого прибутку.

 Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Морський торговельний порт «Южний» став лідером серед морських портів за обсягами перевалки у 2020 році та попри пандемію і кризу зміг забезпечити позитивну динаміку й обробити близько 61,66 млн тонн вантажів», – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, відповідно до нового фінансового плану «Южного» на цей рік, затвердженого урядом, передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 2,16 млрд грн і доходів у розмірі 2,2 млрд грн. Разом з тим, підприємство планує досягти 175,55 млн грн чистого прибутку.

Згідно з фінпланом, загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів складає 710,1 млн грн. Капітальні інвестиції передбачено в обсязі 819,22 млн грн.

Основними напрямками капітальних інвестицій є: капітальне будівництво (131,2 млн грн); придбання основних засобів (419,5 млн грн); придбання нематеріальних активів (0,6 млн грн); модернізація, модифікація (добудова, дообладнання, реконструкція) основних засобів (210,6 млн грн); капітальні ремонти (57,5 млн грн).

Нагадаємо, «Дельта Вілмар СНД» збудує в порту «Южний» завод із перероблення сої.

Журнали