Елеватор

Елеватори «Кернела» на 36% зменшили обсяг заготівлі зерна

Елеватори агрохолдингу «Кернел» у липні-вересні 2020 року прийняли 1,2 млн тонн зерна, що на 36% менше, ніж у тому ж періоді рік тому.  Про це свідчать дані, оприлюднені у звіті холдингової компанії групи Kernel Holding SA (Люксембург) за результатами роботи компанії у першому кварталі 2020 фінансового року (починається у липні-місяці).

Причиною скорочення обсягів заготівлі стало зменшення валового збору сільгоспкультур у зерновиробничих підрозділах агрохолдингу, а також цьогорічна затримка початку жнив.

Разом з тим, як повідомляв AgroTimes, власні морські «Кернела» за підсумками першого кварталу поточного фінансового року збільшили сумарний обсяг перевалки в порівнянні з відповідним періодом 2019 ФР на 56%, або на 673,4 тис. тонн – до 1,868 млн тонн.

Разом з тим, перевалка зерна на експортних терміналах в Україні за зазначений період зросла на 56% — до 1,8 млн тонн. Обсяг прийому зерна елеваторами компанії знизився на 36% — до 1,2 млн тонн, що пов’язано зі скороченням урожаю в сільськогосподарському бізнесі компанії та затримкою збиральної кампанії цього сезону.

Агрохолдинг «Кернел» має найбільшу приватну мережу лінійних елеваторів в Україні, яка нараховує 34 підприємства у 8 областях. Потужність одночасного зберігання сховищ компанії становить 2,5 млн тонн зерна.

Читайте також: Ніжинський елеватор «Кернела» встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів