Елеватор
Головне:
Елеватор

ДПЗКУ перевалюватиме зерно через порт «Чорноморськ»

ДПЗКУ перевалюватиме зерно через порт «Чорноморськ»

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» домовилася щодо можливості перевалки у порту «Чорноморськ» додаткових об‘ємів зернових в 1 млн. тонн.

Про це повідомляє пресслужба ДПЗКУ за результатами зустрічі між головою правління АТ Андрієм Власенко та президентом китайської корпорації ССЕС пані Ян Цзін.

Андрій Власенко акцентував, що АТ «ДПЗКУ» в новому маркетинговому році  має можливість поставок 2 млн тонн ранніх зернових та 3 млн тонн кукурудзи.

Товариством проведені необхідні комплекси підготовчих робіт на власних портових потужностях в Одесі та Миколаєві, а також, відповідно до запитів китайської сторони щодо обслуговування кораблів об‘ємом від 70 тис. тонн, ДПЗКУ досягло домовленостей з партнерами щодо можливості перевалки у порту «Чорноморськ» додаткових об‘ємів в 1 млн. тонн.

За результатами переговорів українська та китайська сторони домовились створити дві робочі групи, які координуватимуть питання фінансової співпраці та експорту зернових.

Нагадаємо, «ДПЗКУ» напередодні сезону перевіряє виробничо-технічні потужності. Також ми повідомляли, що «ДПЗКУ» закупопуватиме зерно нового врожаю за новим напрямком.

Журнали